2020. november 27-én ünnepélyes online díjátadó keretében adták át a Belügyi Tudományos Tanács „Online és Offline tanítási-tanulási módszerek a belügyi ágazatban” című tudományos publikációs pályázat elismeréseit.

KERTAI Bendegúz a Pécsi Tudományegyetem Természettudományi Kar Sporttudományi és Testnevelési Intézet hallgatója és RÉCSEI Péter a Pázmány Péter Katolikus Egyetem hallgatója, DR. PRISZTÓKA Gyöngyvér és DR. TÓTH Ákos témavezetők irányítása mellett, pályamunkájuk rangos elismerésben részesült. A Belügyi Tudományos Tanács bíráló bizottsága különdíjat ítélt meg az „Online tanítási-tanulási módszerek a rendészeti képzés gyakorlatában a COVID-19 járvány alatt – online kérdőíves felmérés szakgimnáziumi és általános gimnáziumi tanulók körében”.

A díjazottak a Belügyi Tudományos Tanács rangos folyóiratában kapnak publikálási lehetőséget.

Mind a két szerző szakkollégiumi tag, KERTAI Bendegúz PTE TTK Szentágothai Szakkollégium Tehetségpont és Egyesület tagja, míg RÉCSEI Péter a PPKE Iosephinum Kollégium és Szakkollégium tagjai.

Sok sikert kívánunk a további munkájukban.