Nyertes az NTP-PKTF-17-0002 is (’17.VI.27.)

Bizony, az Egyesület kezdi beváltani a létrejöttét indokoló elvárásainkat. Az NTP-MKÖ-16-0001 sz. pályázat 900 eFt-ja után, amit az első teljes gazdasági évében tavaly nyert el, az idei kiírások közül már több, mint ötszörös értékben nyert el támogatást. HA ehhez hozzávesszük az NTP-SZKOLL-17 2,7 Mft-ját és a TTK-tól mint anya-kartól kialkudott normatív támogatást, akkor bízvást mondhatjuk, hogy a tanévet sikeresen megalapoztuk.

S még vannak – pályázati  – titkos tartalékaink.

Röhej, de egyik legnagyobb büszkeségünk, hogy egy hét-évees-elmúlt adósságunkat (40eft) is sikerült kifizetnünk, de ez már az Egyetemi történelemkönyv humoros lapjaira kívánkozik. A kifizetett követelés a teljesítésünk napján még több, mint kétszer annyi idős volt, mint az azt teljesítő szervezeti egység, a Kancellária.

Sanos-nem sajnos, ilyet és ehhez hasonlót az Egyesületünk, mint “hazai NGO”, nem tehet, nem engedhet meg magának. Nincsen beszállítói tartozása, s 30 napos fizetési határidő sincs.

PKTF_logo copy