I.0

Biológia 1.helyezés: TÓTH Gábor
Biológia 2.helyezés: GÓRA Valér
Biológia 3.helyezés: DÉNES Diána
Biológia Emlékérme: BALOGH Boglárka
Biológia Emlékérme: MÁRKUS Rita

II.5

BÖLCSÉSZET és képzőművészet 1.helyezés: ÓNYA Balázs

BÖLCSÉSZET és képzőművészet 2.helyezés: KONDOR-HEGEDÜS Csilla

BÖLCSÉSZET és képzőművészet 3.helyezés: SPECHT Hedvig

III.8

Egészség- és Gyógyszerészet 1.helyezés: GALGÓCZI Emese SZTE GYTK
Egészség- és Gyógyszerészet 2.helyezés: KÖVESDI Orsolya ETK
Egészség- és Gyógyszerészet 3.helyezés: PACZOLAY Péter GYTK
Egészségtudományi Szentágothai Emlékérem: PELYVA Imre Zoltán ETK

Gyógyszerészet Szentágothai Emlékérem: SZABÓ Réka Eszter SZTE GYTK

IV.13
Jog és Közgazdaság 1.helyezés: BRAUN Emese
Jog és Közgazdaság 2.helyezés: SZABÓ Dorottya Anna
Jog és Közgazdaság 3.helyezés: NYÍRŐ Alexandra
Hadtudomány: Szentágothai Emlékérem: FAZEKAS Ferenc
Hadtudomány: Szentágothai Emlékérem: EMBER István

V.18

Mérnök I. szekció 1.helyezés:  SZÉKELY Csaba

Mérnök I. szekció 2.helyezés:  SEBŐK Bence

Mérnök I. szekció 3.helyezés:  KÓSA Dániel

Mérnök I. szekció Szentágothai Emlékérem: Khusal KHAN

Mérnök I. szekció Szentágothai Emlékérem: Minahil KHAWAJA

VI.23

Mérnök II. szekció 1.helyezés: DORMÁNY András

Mérnök II. szekció 3.helyezés: RÁCZ Ádám

Mérnök II. szekció 2.helyezés: Heinrich HOLGER

Mérnök II. szekció Szentágothai Emlékérem:  Saja AMOUSH

VII.27

Neveléstudomány 1.helyezés: GERLANG Vivien

Neveléstudomány 2.helyezés: EIGNER Eszter

Neveléstudomány 3.helyezés: KATONA Máté

Neveléstudomány Szentágothai Emlékérem:  KERTAI Bendegúz

VIII.31

Orvostudomány 1.helyezés: PATKÓ Evelin

Orvostudomány 2.helyezés: RÁTONYI Dávid

Orvostudomány 3.helyezés: KATÓ Dorottya

Orvostudomány 3.helyezés: LENDVAY Marcell

IX.35

Elméleti Orvostudomány 1.helyezés: TÓTH Tünde

Elméleti Orvostudomány 2.helyezés: VÉKONY Roland

Elméleti Orvostudomány 3.helyezés: MIKLÓS Gabriella

Elméleti Orvostudomány 3.helyezés: KISS Orsolya

Elméleti Orvostudomány Szentágothai Emlékérem: Lina Li

 

X.41

Pszichológia 1.helyezés: ILEA Izabella

Pszichológia 2.helyezés: VARGA Melinda

Pszichológia 3.helyezés: SARUS Tamás

Pszichológia Szentágothai Emlékérem:  POLGÁR Petra Ibolya

XI.44

Sporttudomány I.: 1. helyezés: VARGA Mátyás

Sporttudomány I.: 2. helyezés: LUDMÁNY László

Sporttudomány I.: 3. helyezés: FÉSÜS Ádám

Sporttudomány I.: Szentágothai Emlékérem: NAGY Ágnes Virág

Sporttudomány I.: Szentágothai Emlékérem: VARGA András

XII.49

Sporttudomány II.: 1. helyezés: CSALA Dávid

Sporttudomány II.: 2. helyezés: KRASZNAI Rudolf

Sporttudomány II.: 3. helyezés: Admed OTHMANI

XIII. 52

Természet- és Földtudományok: 1.helyezés: KOVÁCS Vivien
Természet- és Földtudományok: 2.helyezés: FARKAS Beáta
Természet- és Földtudományok: 3.helyezés: KISS Márton
Természet- és Földtudományok: Szentágothai Emlékérem: NYÚL Eszter Anna

XIV.56

Történelem: ÉLIÁS János – Szentágothai Emlékérem

Történelem: KISS Péter – Szentágothai Emlékérem

Történelem: KOVÁCS Péter – Szentágothai Emlékérem

Történelem: KÖLCZE Bettina – Szentágothai Emlékérem

Történelem: LANG Tünde – Szentágothai Emlékérem

Történelem: MÉSZÁROS Diána Szimonetta – Szentágothai Emlékérem

Történelem: NÉMETH Roland – Szentágothai Emlékérem

Történelem: RAPOSA Vivien Kitti – Szentágothai Emlékérem

Történelem: RÉCSEI Péter – Szentágothai Emlékérem

Történelem: VARGA Bálint – Szentágothai Emlékérem

Történelem: ZAB Tamás – Szentágothai Emlékérem

XIII.67

POSZTER: TARI Enikő – 1. helyezés

POSZTER: Anam SIDDIQUI – 2. helyezés

POSZTER: PHAM Dániel – 3. helyezés

POSZTER: Christopher MUTUKU – 3. helyezés

POSZTER: Mengyang WU – Szentágothai Emlékérem

72