Ez volt az V. Móra Kárpát-medencei Interdiszciplináris Szakkollégiumi Konferenciánk.

Idén az előző évekkel ellentétben a járványhelyzet miatt családias volt a konferencia, csak 52 előadónk volt. Az előző években 120-130 hallgató adott elő, az 52 ehhez képest kevésnek számít. (TŐLÜNK IS MINDÖSSZE HÁRMAN MENTEK…)

Az ELTE, BME, PTE,  SZTE és az Újvidéki Egyetem hallgatói adtak elő, így voltak külföldi előadók is.

Pénteken a politológia, jog, a történelem és a magyar  irodalmi szekciókra került sor, szombaton mikrobiológia, molekuláris biológia, élettan, kémia, matematika, fizika, informatika, földrajz, pszichológia, szabad bölcsészet és közgazdaságtudomány szekciók voltak.  Néhány előadást (összesen 4-et az előadók karanténja miatt online tartottunk, így részben hibrid volt a konferenciánk).

Köszönjük a Szentágothai érmeket, a természettudományos szekciók legjobb előadói között osztottuk szét őket. A molekuláris biológia, genetika szekcióban SCHÜTZ Oszkár, a mikrobiológia szekcióban SZABÓ Réka Eszter, az élettan szekcióban SZATMÁRI Péter, a kémia szekcióban TÓTH Petra, a matematika, informatika, fizika szekcióban KISS Ádám nyerte a díjat. A díj odaítélésére az adott szekciók vezetőit kértük fel. A konferenciáról képek elérhetők: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4662225373815418&type=3

A programelemet a NTP-SZKOLL-21-0002 támogatta