SZABÓ Péter tagunk az Eszéki (Osijek, Croatia) Josip Juraj STROSSMAYER Egyetem (http://www.unios.hr/en/) orvoskarának 2023 március 30-31 napján tartott konferenciáján nyert el első helyezést. best research kategória I. helyezés — Fényképes beszámolóját IDE várjuk.
Nagyszerűen éreztem magam az Eszéki Josip Juraj Strossmayer Egyetemen a hallgatók és fiatal orvosok nemzetközi transzlációs orvostudományi kongresszusán az „OSCON” 2023-on. A konferencián bemutatott esettanulmányok és kutatások olykor témájuk miatt meghatóak, metodológiájukban újszerűek és előadásban pedig lehengerlőek voltak.

Rendkívüli hálás vagyok a Pécsi Tudományegyetem, Pécsi Orvostudományi Egyetem (korábban POTE) Transzdiszciplináris Felfedezések Intézetének (ITD), különösen Prof. Dr. Szentpéteri L. Józsefnek, aki a Szentágothai Szakkollégiumon keresztül is segítséget nyújtott mind a kutatásban mind a konferenciára való felkészülésben!

A 250 benyújtott dolgozat közül sikerült első helyezést elérni a poszter szekcióban az „Assertiveness, aggression, and difficulties in emotional regulation in BJJ participants” címmel.

A képen Péter JOBBRÓL az első.

Best Research PDF- Peter Szabo másolat